domoforma.pl

Dom i wnętrza

okleina na meble dla dzieci
Dom

Szybka i tania metamorfoza, czyli okleina na meble dla dzieci

Niewiele trzeba, by małym kosztem odmienić wygląd pomieszczenia. Dziś takich możliwości jest dużo więcej niż kiedyś. Maluchy szybko wyrastają ze swoich rzeczy i nudzi im się ich pokoik. Na pomoc przychodzą naklejki na meble dla dzieci. W zaledwie kilka chwil mebel zyska całkowicie nowy wygląd. Okleiny zamaskują także obicia czy dziecięce malunki.

Okleina na meble dla dzieci na najpopularniejsze modele z sieciówek

Okleina na meble dla dzieci jest produkowana w formatach dociętych do wszystkich najpopularniejszych mebli z sieciówek (np. na Ikea Kura Bed czy meble Kallax z tej samej, szwedzkiej sieciówki). Nie trzeba samodzielnie wycinać odpowiedniego kształtu z większego arkusza, co jest dość czasochłonne, skomplikowane i nietrudno popełnić przy tym błąd. 

Naklejki na meble dla dzieci, by przegonić nudę

Naklejki na meble dla dzieci to idealny pomysł na odmianę dziecięcego pokoiku tanio i szybko. Przemalowanie ścian czy położenie tapety jest znacznie trudniejszym i droższym przedsięwzięciem. Naklejki na meble dla dzieci można nakleić w parę chwil – np. wtedy, gdy maluch jest w żłobku lub przedszkolu. Maluchy szybko się nudzą zabawkami, ubrankami i znajdującymi się w ich otoczeniu sprzętami. Naklejki na meble można regularnie wymieniać na kolejne wzory. Dzieci wyrastają z bajek – coś, co dziś jest jego ulubionym tytułem, jutro może popaść w zapomnienie. Naklejki na meble dla dzieci łatwo zdjąć, by w ich miejsce położyć coś z nowym ulubieńcem malucha. 

Okleina na meble dla dzieci, by ukryć mankamenty

Okleina na meble dla dzieci to także idealna opcja, by zakryć obite lub pomalowane małymi rączkami drzwi czy szyldy. W dziecięcym pokoju nietrudno o uszkodzenia czy zabrudzenia. Okleina na meble dla dzieci to idealna opcja, by je zamaskować. Każda płaska powierzchnia nadaje się do zastosowania tej oryginalnej ozdoby. Nowoczesne naklejki nie tworzą na swojej powierzchni uciążliwych pęcherzyków powietrza. Jeśli jednak takie powstaną, to da się je łatwo usunąć za pomocą rąk. 

Naklejki na meble dla dzieci i największe ich zalety

Naklejki na meble dla dzieci to produkt tani, łatwo dostępny i prosty w montażu. Najważniejsze jego zalety to:

  • mnogość kolorów i wzorów
  • atrakcyjna cena – dużo niższa niż koszt wymiany mebla na nowy
  • wytrzymały materiał, na którym nie widać dziecięcych odcisków palców
  • odporność na przedarcie 
  • prosty montaż bez kleju czy pasty
  • łatwość w czyszczeniu – wystarczy wilgotna ściereczka
  • wielokrotny użytek – nowoczesne naklejki na meble dla dzieci można wielokrotnie nakładać i usuwać