domoforma.pl

Dom i wnętrza

Zarękawki ochronne
Budownictwo

Zarękawki ochronne – poznaj ich szerokie zastosowanie

Zachowanie komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy to bardzo ważne kwestie. Praca w trudnych i wymagających warunkach wymaga zastosowania odzieży ochronnej. Na rynku znajdziemy sporo ciekawych propozycji, które spełnią oczekiwania użytkowników. Producenci oferują niezawodne zarękawniki ochronne, spełniające wiele zadań.

Zarękawki ochronne

Pamiętajmy o tym, że zarękawki ochronne antyprzepięciowe są akcesoriami, które wchodzą w skład środków ochrony indywidualnej. Stanowią one przedłużenie rękawic, co trzeba mieć na uwadze. Mają za zadanie chronić przed zamoczeniem skóry, poparzeniem i przepięciem. Dzięki temu w miejscu pracy można znacznie zmniejszyć ilość wypadków. Ponadto, ogromnym atutem jest podniesienie komfortu pracy pracowników. Co ciekawe, na rynku znajdziemy produkty z różnorodnych materiałów. Przykładem jest tkanina Klevar, jaka ma za zadanie chronić ciało przed poparzeniem i skaleczeniem. Nie bez znaczenia jest tkanina Tyvek, cechują się odpornością na zapylanie i zabrudzenia. Producenci stosują też folię HDPE – ma ona właściwości wodoodporne. Zarękawki ochronne to mnogość rozmiarów i długości. Odbiorcy mogą postawić na długość od 250 mm do 559 mm. Odzież robocza tego rodzaju znajduje zastosowanie w przemyśle budowlanym, logistycznym, motoryzacyjnym, czy też rolniczym. Nic więc dziwnego, że firmy tak chętnie wybierają solidne zarękawki. 

Wodoodporne zarękawniki

W sklepie online znajdziemy zarękawki ochronne o cechach wodoodpornych. Znajdują one zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym i w laboratorium. Mają na celu ochronić pracowników przed długotrwałym zamoczeniem skóry, co przekłada się na wygodę podczas pracy. Produkty doskonale przylegają do rąk i nie krępują ruchów. Wszelkie wyroby tego typu posiadają Deklarację Zgodności i są dopuszczone do użytkowania w Unii Europejskiej. Niezawodne zarękawki odznaczają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością.

Gdzie znajdziemy zarękawki ochronne? Klienci chętnie dokonują zakupu w internetowym sklepie. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas, lecz także koszty. Wygodne i solidne zarękawki pełnią wiele funkcji w miejscu pacy. Dbają o nasze bezpieczeństwo.