PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Klub DomoForma
2011-02-08 Klub DomoForma

Klub DomoForma powstał z myślą o naszych Klientach.
Jeśli nim jesteś masz szansę skorzystać z rabatów, jakie oferują współpracujące z nami firmy.

W celu otrzymania zniżek prosimy o kontakt z biurem.

Pompy ciepła VIKERSØNN to norweska tradycja oraz nowoczesna myśl technologiczna. Vikersønn to pierwszy producent pomp ciepła w Europie, który wprowadził bezpośrednią sprzedaż przez Internet. Dzięki temu ceny pomp ciepła Vikersonn są o 30% niższe.
AK-BUD oferuje szeroki asortyment drewna egzotycznego fasadowego,tarasowego oraz akcesoria montarzowe.
Firma posiada równierz w swojej ofercie wysokiej klasy meble ogrodowe z technorattanu.Geo-Technika działa na polskim rynku już od kilku lat (głównie rejon Wielkopolski) i zajmujemy się prowadzeniem rozpoznania budowy geologicznej pod względem zarówno strukturalnym jak i parametrycznym (geotechnicznym).
W szczególności koncentruje się na budownictwie niskokondygnacyjnym z naciskiem na obiekty jednorodzinnej zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej, itp.Solvis oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa domu. W swojej ofercie posiada rewolucyjne centrale grzewcze, kotły na pellety czy choćby kolektory słoneczne.Metrotile oferuje najwyższej klasy lekkie pokrycia dachowe tzw. gonty stalowe z posypką ceramiczną.

W celu otrzymania zniżek prosimy o kontakt z biurem.

 

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
biuro@domoforma.pl
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów