PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto109,9m2/109,9m2
Powierzchnia zabudowy142,1 m3
Kubatura662,8 m3
Kąt nachylenia dachu10/45°
Wysokość kalenicy7,36 m
Wymiary działki23,6mx18,1m
Cena 1 550 PLN

Domo 07


Koszt ogrzewania pompą ciepła    

Dostępność

3-7 dni

Technologia
Sciany:
trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + cegła elewacyjna / drewno elewacyjne
Dach:
blacha / pokrycia bitumiczne / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy
Stan surowy zamknięty:
168,300 PLN
Stan deweloperski:
280,500 PLN

Bryła
Mały parterowy dom. Budynek składa się z tradycyjnej formy zwieńczonej dachem dwuspadowym z połączoną z nią kubiczną formą. Ciekawe wykończenie w cegle i drewnie elewacyjnym dodaje patyny i powagi temu niepozornemu budynkowi.

Wnętrze
Układ domu jest wyraźnie podzielony na część dzienną składającą się z połączonych: salonu z kominkiem, jadalni i kuchni. Ta część jest całkowicie otwarta na ogród, pozwalając podziwiać otoczenie domu w trzech kierunkach. W części nocnej znajdują się dwie sypialnie ze wspólną łazienką oraz główna sypialnia posiadająca własną łazienkę. Wszystkie sypialnie także mają dostęp do części ogrodowej posesji, co stanowi niecodzienny atut w domach o tej skali. Na strefę wejściową domu składa się sień z dostępem do pomieszczenia gospodarczego oraz hall z małym WC.


Zalety
Mały, lecz atrakcyjny dom na działkę którą chcemy podziwiać cały rok. Pozwoli nam na to układ dający dostęp praktycznie do każdej części ogrodu. Na pozór dom mały lecz sprawiający wrażenie rozłożystej i eleganckiej inwestycji na przyszłość. Dla ludzi dysponujących ograniczonym budżetem, lecz nieograniczoną wyobraźnią.

 

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów