PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto107,5m2/109,8m2
Powierzchnia zabudowy74,4 m3
Kubatura522,5 m3
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość kalenicy7,90 m
Wymiary działki21,0mx14,4m
Cena 1 550 PLN

Domo 02


Koszt ogrzewania pompą ciepła

Dostępność
3-7 dni

Technologia
Sciany:
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
blacha / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy:
Stan surowy zamknięty:
164,600 PLN
Stan deweloperski:
274,300 PLN

Bryła
Mały, wąski dom o zwartej bryle przekrytej prostym dachem dwuspadowym. Plan budynku opary jest na prostokącie,co umożliwia lokalizację domu na wąskich działkach. Elementem łamiącym prostotę są dwa duże zadaszenia, nad wejściem oraz większe nad tarasem.

Wnętrze
Parter domu ma prosty układ z klarowną strefą dzienną zawierającą salon z kominkiem, jadalnię oraz funkcjonalną kuchnię. Ta część domu otwiera się na ogród poprzez drzwi tarasowe. Wartością dodaną domu jest gabinet, który może również pełnić funkcję pokoju gościnnego bądź pokoju zabaw dla dzieci, etc. (z dostępem do ogrodu).
Na piętrze znalazły swoje miejsce trzy duże sypialnie, hol oraz wspólny pokój kąpielowy. Dodatkowym atrybutem jednej z sypialni jest duży portfenetr czyniący ten pokój wyjątkowym i oryginalnym.

Zalety
Najistotniejszą cechą budynku jest jego wąski kształt pasujący do niezbyt szerokich bądź bardzo płytkich działek. Wejście budynku zlokalizowane jest na jednej z dłuższych pierzei domu co daje możliwość wykorzystania całego frontu budynku na strefę podjazdu dla samochodów. Dom o bezpiecznej formie i prostocie użytych materiałów. Takie rozwiązania powininny odpowiadać osobom o bardziej konserwatywnym guście, ceniących sobie rozwiązania funkcjonalne i nie nadwyrężających portfela.

 

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów