PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto196,4m2/253,8m2
Powierzchnia garażu37,8 m2
Powierzchnia zabudowy158,2 m3
Kubatura1076,0 m3
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość kalenicy7,81 m
Wymiary działki22,9mx21,0m
Cena 4 450 PLN

Domo 11


Koszt ogrzewania pompą ciepła
    

Dostępność
14-21 dni

Technologia
Sciany:
trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + kamień dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
blacha / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy:
stan surowy zamknięty:
369,550 PLN
stan deweloperski:
615,900 PLN

Bryła
Duży elegancki dom na planie litery „T”. Daje to możliwość otwarcia strefy dziennej na trzy strony świata. Każde ramię domu przekryte jest prostym dachem dwuspadowy z wypuszczonymi okapami.
Strefa wejściowa do domu oraz część tarasu ogrodowego osłonięta jest pergolą nadającą budynkowi lekkości.

Wnętrze
Przestronny parter mieści wiele funkcji. Z sieni dostajemy się do dużego hallu maksymalnie otwartego na strefę dzienną z salonem, jadalnią, kuchnia wraz ze spiżarnią. W drugim skrzydle domu znajduje się gabinet skomunikowany z ogrodem. Pokój ten dodatkowo wyposażony jest w łazienkę i może pełnić funkcję dodatkowej sypialni jak i pokoju gościnnego. W trzecim skrzydle znajduje się duży dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Na piętro prowadzą nas centralnie umieszczony schody. Z hallu na tym poziomi dostajemy się do dwóch sypialni wyposażonych w spólną łazienkę oraz sypialni głównej z łazienką i garderobą.

Zalety
Dom o tradycyjnej formie ze szlachetnym nowoczesnym wdaniu doskonale wpisze się w krajobraz polskich przedmieść. Otwarcie strefy dziennej na trzy strony świata umożliwia lokalizowanie budynku na dowolnych dowolnie zorientowanych działkach. Dom duży, wygodny i luksusowy idealny dla rodziny dwupokoleniowej lub wielodzietnej.


tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów