PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto142,2m2/144,2m2
Powierzchnia zabudowy96,4 m3
Kubatura763,6 m3
Kąt nachylenia dachu11°
Wysokość kalenicy7,50 m
Wymiary działki19,3mx17,2m
Cena 2 950 PLN

Domo 01 D


Koszt ogrzewania pompą ciepła     

Dostępność
7-14 dni

Technologia
Sciany:
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
pokrycie bit / blacha

Koszt budowy:
stan surowy zamknięty:
218,250PLN
stan deweloperski:
363,750 PLN

Bryła
Minimalistyczny dom o prostej formie. Zwarta bryła oparta na planie zbliżonym do kwadratu jest przekryta dachem dwuspadowym ukrytym za ścianą attykową. Forma budynku nadaje mu charakter raczej miejski niż rustykalny. Zaletą są tarasy z dostępem ze wszystkich sypialni oraz duży podcień wejściowy, umożliwiający komfortowe użytkowanie strefy frontowej.
Wnętrze
Parter budynku jest maksymalnie otwarty. Z sieni dostajemy się do holu otwartego na część dzienną domu. Na osi wejścia znajduje się przestronny jasny salon z kominkiem przenikający się z jadalnią oraz funkcjonalną kuchnią z widokiem na strefę frontową ogrodu. Duże otwarcia na parterze pozwalają na swobodną integrację domu z ogrodem. Na parterze zlokalizowano także pomieszczenie gospodarcze i WC.
Na piętrze zlokalizowane są trzy dobrze doświetlone komfortowe sypialnie oraz wspólna duża łazienka i garderoba. Wszystkie sypialnie mają dostęp do tarasów.
Zalety
Podstawową zaletą domu jest mała powierzchnia zabudowy oraz modernistyczna forma. Pozwala to zlokalizować budynek nawet na bardzo małej działce. Jest do dom dla ludzi praktycznych, chcących osiągnąć kompromis między pojemnością domu a jego skalą. Zastosowanie białego tynku jest zainspirowane nowoczesną architekturą oraz minimalizować koszty związane z wykończeniem domu. Dom dla ludzi odważnych i lubiących wyzwania.

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów