PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto55,7m2/55,7m2
Powierzchnia zabudowy74,8 m3
Kubatura366,0 m3
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość kalenicy5,96 m
Wymiary działki16,4mx20,0m
Cena 1 250 PLN

Domo 01 C


Koszt ogrzewania pompą ciepła      

Dostępność
3-7 dni

Technologia
Ściany:
Trójwarstwowe - pustak ceramiczny + wełna mineralna + blacha na rąbek strojący
Dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Dach:
Blacha na rąbek stojący

Koszty
stan surowy zamknięty:
85,300 PLN
stan deweloperski:
142,167 PLN

Bryła
Nasz najmniejszy dom parterowy utrzymany w konwencji minimalizmu. Prosta bryła i konstrukcja domu z dachem dwuspadowym czyni go tanim i szybkim w budowie. Ściany boczne i dach wykończone są blachą na rąbek stojący zaś ściany szczytowe przekryte dużymi okapami wykończone są w tynku. Zabieg ten wyraźnie akcentuje wejście do domu oraz luksusowy duży taras.

Wnętrze
Do domu dostajemy się poprzez osiowo umieszczoną sień. Płytki hol otwiera się na kuchnię, łazienkę oraz salon. Salon połączony jest z sypialnią szerokim otwarciem. Układ ten daje duże możliwości adaptacji wnętrza dla indywidualnych potrzeb, włącznie ze stworzeniem połączonej przestrzeni kuchni, salonu i sypialni w jedno pomieszczenie. Z przeszklonego salonu i sypialni mamy dostęp do dużego zadaszonego tarasu.

Zalety
Dom zaprojektowany z myślą o terenach działkowych, wąskich działkach oraz osób poszukujących małych domów całorocznych. Ciekawa architektura połączona z oryginalnym materiałem elewacyjnym dodatkowo podkreślają nowoczesny charakter domu.

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów