PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto133,6m2/149,6m2
Powierzchnia garażu40,3 m2
Powierzchnia zabudowy144,4 m3
Kubatura960,1 m3
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość kalenicy8,45 m
Wymiary działki19,3mx21,1m
Cena 3 950 PLN

Domo 03 C


Koszt ogrzewania pompą ciepła      

Dostępność
14-21 dni

Technologia
Sciany:
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
blacha / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy
Stan surowy zamknięty:
266,315 PLN
Stan deweloperski:
443,858 PLN

Bryła
Duży dom dwupiętrowy o o tradycyjnej formie z prostym dachem dwuspadowym. Podcień w strefie wejściowej w sposób naturalny zapewnia dobrą ochronę od niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oryginalne imponujących rozmiarów otwarcie strony ogrodowej nadaje domowi charakter bardzo nowoczesny. W dachu domu znajdują się duże okna połaciowe doświetlające część dzienną oraz sypialnie na piętrze.

Wnętrze
Z dużej sieni z szafą wnękową prowadzi nas do hallu połączonego z garażem, pomieszczeniem technicznym i WC. Z korytarza dostajemy się do luksusowej przestrzeni dziennej na którą składa się kuchnia oraz salon z jadalnią o wysokości dwóch kondygnacji. Pomieszczenie to otwiera się na ogród poprzez okno na całej ścianie zewnętrznej. Poziomy skomunikowane są klatką schodową połączoną ze strefą salonu oraz galerii na piętrze. Z hallu dostajemy się do trzech dużych sypialni oraz dwóch łazienek.

Zalety
Luksusowy dom o imponującym, otwartym wnętrzu dla ludzi szukających wygodnej i zdrowej przestrzeni do życia. Widok z salonu i galerii wprowadzi w podziw każdego gościa i przysporzy wiele radości domownikom. Projekt umożliwia budowanie układów bliźniaczych.
tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów