PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto128,4m2/166,5m2
Powierzchnia garażu34,1 m2
Powierzchnia zabudowy125,3 m3
Kubatura775,0 m3
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość kalenicy7,33 m
Wymiary działki23,5mx16,6m
Cena 3 450 PLN

Domo 10 B


Koszt ogrzewania pompą ciepła    

Dostępność

14-21 dni

Technologia
Sciany:
trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + drewno elewacyjne
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
blacha / pokrycia bitumiczne / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy
Stan surowy zamknięty:
248,900 PLN
Stan deweloperski:
414,800 PLN

Bryła
Duży i przestronny dom, oparty na planie prostokąta zwieńczony jest prostym dachem dwuspadowym z wypuszczonymi okapami. Doświetlenie poddasze umożliwiają okna połaciowe oraz okna w ścianach szczytowych. Tradycyjne rozwiązanie bryły urozmaicone jest ciekawym elementem fragmentarycznego użycia drewna na parterze, co nadaje domowi więcej ciepła i sielskości.

Wnętrze
Poprzez sień dostajemy się do obszernego holu otwartego na duży salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię. Strefa ta otwiera się na ogród oraz posiada dostęp do zadaszonego tarasu. Z holu mamy także dostęp do WC i do przechodniego pomieszczenia gospodarczego prowadzącego do przestronnego dwustanowiskowego garażu. Na poddaszu zlokalizowane są trzy duże, wygodne sypialnie. Główna sypialnia ma dodatkowo dostęp do prywatnej dużej łazienki oraz garderoby, zaś mniejsze sypialnie posiadają wspólną łazienkę.

Zalety
Ten duży i pojemny dom będzie stanowił wygodną i bezpieczną przystań dla całej rodziny, gdzie każdy będzie mógł znaleźć swoje miejsce. Zwarta bryła umożliwi zaś lokalizację tego domu na posesji o niedużych wymiarach oraz oszczędność na eksploatacji domu.


tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów