PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto118,5m2/137,8m2
Powierzchnia garażu46,0 m2
Powierzchnia zabudowy140,3 m3
Kubatura815,0 m3
Kąt nachylenia dachu10/45°
Wysokość kalenicy7,41 m
Wymiary działki20,9mx22,1m
Cena 3 950 PLN

Domo 04 B


Koszt ogrzewania pompą ciepła    

Dostępność
14-21 dni

Technologia
Sciany:
trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + drewno elewacyjne / cegła ceramiczna
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody:
żelbetowe monolityczne
Dach:
blacha / pokrycia bitumiczne / dachówka ceramiczna lub cementowa

Koszt budowy
Stan surowy zamknięty:
250,550 PLN
Stan deweloperski:
417,600 PLN

Bryła
Duży dom z poddaszem użytkowym na planie litery L przekryty dachem dwuspadowym. Skrzydła domu zróżnicowane są względu na zastosowane odmienne materiały elewacyjne. Dach zwieńczony jest portfenetrami umieszczonymi w wykuszach. Lekkości domu nadają duże otwarcia dające możliwość bliskiego kontaktu z otoczeniem.

Wnętrze
Z sieni mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego oraz garażu z jednym stanowiskiem. Hol prowadzi do dużego eleganckiego salonu z kominkiem oraz do oddzielnej kuchni połączonej z jadalnią otwartą na ogród. Część tą wyposażono także w WC.
Z salonu wyeksponowanymi schodami dostajemy się na piętro. Hol piętra jest obszernym pomieszczeniem mogącym pomieścić strefę hobby i doświetlonym dużym portfenetrem. Bezpośrednio z tego miejsca możemy dostać się do głównej sypialni oświetlonej pełnej wysokości oknami i własną łazienką. W skład piętra wchodzą także dwie bliźniacze sypialnie z wykuszami dachowymi oraz wspólną łazienka.

Zalety
Dom o dwóch obliczach, strona uliczna bardziej oficjalna oraz część prywatna, okalająca ogród tworząc przestrzeń odgradzającą mieszkańców od sąsiedztwa. Projekt dla ludzi być może introwertycznych, chcących stworzyć swój własny mały kącik do życia.
Ważnym atutem domu jest możliwość bliźniaczenia po dokonaniu małych zmian adaptacyjnych.

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów