PROJEKTY

WARTO WIEDZIEĆ


Powierzchnia użytkowa / netto169,5m2/203,8m2
Powierzchnia garażu20,3 m2
Powierzchnia zabudowy148,3 m3
Kubatura866,0 m3
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość kalenicy7,63 m
Wymiary działki18,9mx23,4m
Cena 2 150 PLN

Domo 08 B


Koszt ogrzewania pompą ciepła    

Dostępność

3-7 dni

Technologia
Sciany:
trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + cegła betonowa
dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian
Stropy:
żelbetowe monolityczne
Schody: monolityczne
Dach:
blacha / dachówka ceramiczna lub betonowa

Koszt budowy
Stan surowy zamknięty:
290,500 PLN
Stan deweloperski:
484,100 PLN

Bryła
Oryginalną i wyrafinowaną bryłę domu urozmaica dobór ciekawych materiałów. Elewacje parteru budynku, gdzie front i tył przekrywają ażurowe podcienie, wykończono łupkiem elewacyjnym oraz tynkiem cienkowarstwowym. Poddasze natomiast, przekryte dwuspadowym tradycyjnym dachem, wykończone jest ceramiką i sidingiem drewnianym.

Wnętrze
  Wnętrze budynku kryje wygodny i przestronny dom. Z sieni dostajemy się do wygodnego hallu z dużą szafą wnękową. Jednoprzestrzenna strefa dzienna składa się z salonu z kominkiem i przeszklonym otwarciem na taras, jadalni i kuchni. Z jadalni dostać się możemy do reprezentacyjnego gabinetu, który może pełnić także rolę pokoju gościnnego. Na parterze do dyspozycji mamy wygodną łazienkę oraz funkcjonalny schowek dostępny z kuchni. Jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym dostępne są z hallu.
Na poddaszu zlokalizowano strefę prywatną. Dwie obszerne i wygodne sypialnie ze wspólną łazienką dostępną z hall, oraz duża sypialnia z własną łazienką i garderobą, pomieszczą całą rodzinę.

Zalety
Choć wyglądem ekstrawagancki i modernistyczny, jest to prosty i nieskąplikowany projekt. Doskonale trafiający w gusta ludzi szukających oryginalnego i wyjątkowego domu, mogącego pomieścić całkiem sporą rodzinę.


tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów