gotowe projekty domów

WARTO WIEDZIEĆ


KLUB DOMOFORMA

Klub DomoForma powstał z myślą o naszych Klientach.
Jeśli nim jesteś masz szansę skorzystać z rabatów, jakie oferują współpracujące z nami firmy.

W celu otrzymania zniżek prosimy o kontakt z biurem.


AKADEMIA ARCHITEKTURY - oferujemy meble i oświetlenie do aranżacji przestrzeni wewnętrznych, zewnętrznych oraz publicznych. Bezpośredni dealer.
Współpracujemy z Największymi i najbardziej rozpoznawalnymi  Firmami na całym świecie. Meble, oświetlenie oraz akcesoria do wyposażenia danego obszaru 
zaskakują swoją funkcjonalnością, ponadczasowością, jakością i estetyką. Nasze marki &Tradition, Adelta, Alivar, All Kit, Andreu World, Artecnica, Artemide, BD Barcelona, Belux, Bonaldo, Cappellini, Casamania, DV Home Colletion, Fabbian, Fiam, Flos, Foscarini, Foscarini Diesel, Heller, Ingo Maurer, Kartell, Me&De, Manamana, Pedrali, Prandina, Profi m, Slamp, Softline, Spotline, Steelline, TON, Vitra, Wittmann i wiele innych
Rekuperatory.pl zainstalowały już ponad 1500 instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych. Firma bierze pełną odpowiedzialność za każdą własną instalację. Rekuperatory.pl wiedzę czerpią  przede wszystkim z doświadczenia. Mają też dobre wzorce pochodzące spoza granic Polski – z Holandii, gdzie rekuperacja jest standardem – montuje się ją w większości budowanych domów.

Internorm jest jednym z największych międzynarodowych producentów okien i drzwi, charakteryzujących się świetną jakością, nowatorskim designem oraz innowacyjnością. Od 80 lat Internorm oznacza doświadczenie, bezpieczeństwo, niezawodność oraz długowieczność. Internorm oferuje najlepsze okna i drzwi o najwyższych parametrach.Pompy ciepła VIKERSØNN to norweska tradycja oraz nowoczesna myśl technologiczna. Vikersønn to pierwszy producent pomp ciepła w Europie, który wprowadził bezpośrednią sprzedaż przez Internet. Dzięki temu ceny pomp ciepła Vikersonn są o 30% niższe.AK-BUD oferuje szeroki asortyment drewna egzotycznego fasadowego,tarasowego oraz akcesoria montarzowe.
Firma posiada równierz w swojej ofercie wysokiej klasy meble ogrodowe z technorattanu.Geo-Technika działa na polskim rynku już od kilku lat (głównie rejon Wielkopolski) i zajmujemy się prowadzeniem rozpoznania budowy geologicznej pod względem zarówno strukturalnym jak i parametrycznym (geotechnicznym).
W szczególności koncentruje się na budownictwie niskokondygnacyjnym z naciskiem na obiekty jednorodzinnej zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej, itp.Solvis oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa domu. W swojej ofercie posiada rewolucyjne centrale grzewcze, kotły na pellety czy choćby kolektory słoneczne.Metrotile oferuje najwyższej klasy lekkie pokrycia dachowe tzw. gonty stalowe z posypką ceramiczną.

W celu otrzymania zniżek prosimy o kontakt z biurem.


tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów