gotowe projekty domów
PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy prezentowane projekty nowoczesne domów pasują do naszej działki?

Odległość minimalna budynku od granicy działki powinna wynosić:
ściana z otworami okiennymi i drzwiowymi – 4m
ściana bez otworów – 3m

Od tej zasady jest jednak wiele wyjątków więc jeśli Państwa działka nie spełnia tych założeń lub mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu z nami. Można też przesłać skan mapy geodezyjnej wraz z wypisem z miejscowego planu zagospodarowania na adres: 
biuro@domoforma.pl
Nasz zespół sprawdzi nadesłane materiały i poinformuje Państwa o możliwościach lokalizacji budynku na działce.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług przygotowanie projektu trwa 3-10 dni roboczych. Nasze projekty domów nowoczesnych oznaczone jako „Nowość” potrzebują termin ok 3-6 tygodni. Wynika to z konieczności przygotowania pełnej dokumentacji technicznej

Czy można zapoznać się z pełną dokumentacją projektową przed zakupem?

Tak, po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie istnieje możliwość odwiedzenia naszej pracowni w celu zapoznania się z egzemplarzem pokazowym wybranego projektu. Na spotkaniu z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zaprezentujemy nasze projekty domów nowoczesnych.

Czy wykonują Państwo projekty indywidualne?

Oczywiście tak, wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem projektu indywidualnego zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią. 

Czy dokumentacja dostarczona przez serwis internetowy DomoForma.pl jest wystarczająca do złożenia wraz z wnioskiem o pozwolenia na budowę?

Dokumentacja projektowa przygotowana przez nasz serwis po dokonaniu adaptacji do lokalnych warunków oraz indywidualnych potrzeb klienta przez uprawnionego projektanta, wraz z projektem zagospodarowania działki staje się ważnym w procedurach urzędowych projektem architektoniczno-budowlanym.

Czy istnieje możliwość reklamacji bądź zwrotu zakupionego projektu?

Tak. Zgodnie z punktem 3 „Gwarancje oraz zwroty” regulaminu serwisu DomoForma.pl nasze nowoczesne projekty domów jednorodzinnych podlegają reklamacji.

Czy można dokonywać zmian w projekcie?

Tak, zgodnie z zasadami wymienionymi w zakładce „Zasady adaptacji projektu”.
Nasza pracownia nie zajmuje się dokonywaniem zmian zawartych w w/w zakładce. Nasze gotowe projekty domów przekazujemy do Państwa dyspozycji.

tel. +48 22 296 79 84        +48 721 546 568
© Copyright Roman Tomecki Architekci. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: Positive Power - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów